Gëzimja publikon video nga shtrati i gjumit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen


Gëzimja publikon video nga shtrati i gjumit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar, ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i shoë-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo se fundmi ka publikuar një video nga shtrati i saj i gjumit, e veshur me fustan të bardh me shumë stil, Gëzimja po duket kaq terheqëse. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *