Edona Llaloshi vetëm po rinohet, shkëlqen në paraqitjen e fundit??


Këngëtarja e njohur, Edona Llaloshi, përveç zërit po merr vëmendje edhe me dukje.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në një dasmë ku është shfaqur në fustan të bardhë që ia theksonte linjat trupore.

Përpos fizikut, ajo po duket mjaftë rinore derisa në fytyrë nuk i shihet asnjë rrudhë e vetme, shkruan ”Kosovarja”.

Me një grim të lehtë duke pozuar e buzëqeshur ajo pranoi mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit në Instagram.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *