E veshur thejshtë dhe me stil, Teuta Krasniqi shkëlqen rrugëve të Prishtinës


E veshur thejshtë dhe me stil, Teuta Krasniqi shkëlqen rrugëve të Prishtinës

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku shfaqet duke ecur rrugëve të Prishtinës.

E veshur thejshtë dhe e kombinuar me shije, Teuta Krasniqi po shkëlqen.

Ndërsa buzëqeshja e saj po tregon për jetën hareshme që po e kalon ajo. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *