Dasma Kthehet Në Një Fushëbetejë, Dasmorët Gjuajnë Edhe Me Karrige Njëri-Tjetrin (VIDEO)


Në përleshjen që shpërtheu për arsye të panjohura, salla e dasmave u kthye në fushëbetejë.
Teksa palët po përplaseshin me shqelma, ata hodhën karrige mbi njëri-tjetrin. Teksa karriget fluturonin në ajër, në sallë u bënë njoftime se po vinte policia, përcjell Klankosova.tv

Palët, të cilat nuk mundën të qetësoheshin, vazhduan të ziheshin duke goditur me shqelma dhe grushte. Atyre që tentuan të ndërhynin në përleshje iu hodhën karrige.

Ndërkohë që përleshja u mbyll me ndërhyrjen e policisë, shumë të plagosur u dërguan në spitalet e qytetit nga ekipet mjekësore dhe u trajtuan.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *