‘Ta ka zënë vendin Luana komshi’, Ermali i kthehet Alketës: Je ankuar për mua, por kur të vijë ajo…


‘Ta ka zënë vendin Luana komshi’, Ermali i kthehet Alketës: Je ankuar për mua, por kur të vijë ajo…

Mbrëmjen e sotme ka nisur “Dance With Me” dhe puntata e parë është hapur me batuta dhe humor nga Ermal Mamaqi dhe Alketa Vejsiu.

“Të ka zënë vendin Luana komshi”, i tha Alketa Ermalit.

Kjo pasi në skenën ku më parë zhvillohej “Xing me Ermalin” do të jetë tani Luana Vjollca me një emision të ri.

“Je ankuar për mua kur më kishe komshi në skenën ngjitur në “Xing me Ermalin” Tani që vjen Luana do ta qash “farën e kosit””, iu përgjigj Ermali Alketës./Xing/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *