Rita ka dalë me Fidnain, pamja e saj merr gjithë vëmendjen


Rita ka dalë me Fidnain, pamja e saj merr gjithë vëmendjen

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të reja në treg.

Ani pse nuk ka shumë kohë që është pjesë e skenës muzikore, sezonin veror që lamë pas ajo ishte njëra nga artiset më të kërkuar, shkruan ORAinfo.

E veçantia e saj qëndron në atë se ajo në botën e skenës ka hyrë si dyshe, së bashku me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

E çifti në fjalë shpesh udhëtojnë dhe shihen së bashku, duke treguar dashurinë e tyre të madhe.

Së fundmi Rita ka ndarë një foto së bashku me të fejuarin e saj, ku grimi i saj i thjeshtë merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *