Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas gruas time


Ermal Mamaqi-aktores së njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas gruas time

Mbrëmjen e sotme ka nisur “Dance With Me” në Tv Klan.

Juria e spektaklit përbëhet nga Ermal Mamaqi, Ilir Shaqiri dhe Klaudia Pepa.

Ndërkohë një ndër konkurrentet është Arbnora Ademaj, të cilën Ermali e komplimentoi për pamjen.

“Deri tani Arbnora është një nga gratë më të bukura shqiptare pas gruas time”, tha ai, deklaratë e cila u prit me duatrokitje nga publiku./Xing/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *