Ryva sapo ka dalë nga frizreri, në këtë gjendje ka përfunduar


Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

E së fundi ajo ka bërë një ndryshim në dukjen e saj duke u bërë brune, ajo ka postuar një foto nga frizeri, ku fenerimi i flokëve merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *