Pas një kohe lajmërohet Arjola Demiri, shfaqet në këtë gjendje


Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Ariola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Ka kohë disa javë që Airola nuk ishte aktive në rrjetet sociale.

Ndërsa sot ajo ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E grimuar bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Arjola po duket mahnitëse. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *