Pas lindjes, kaq shumë i është ‘deformuar’ trupi Gentës


Pas lindjes, kaq shumë i është ‘deformuar’ trupi Gentës

Genta Ismajli, është njëra nga figurat publike më të ndjekura.

Ajo qysh në fillimin e saj në botën e muzikës, solli një frymë të re dhe një zhanër të ri i cili u pranua shumë mirë nga publiku.

Me muzikën e saj ajo bëri bujë të madhe, duke bërë që këngët e saj të kenë shumë klikime.

E muaj më parë ajo vendosi të largohej nga skena, pasi tregoi se është bërë nënë e dy binjakëve.

E natyrisht që fiziku ka pësuar ndryshuar shumë.

Shikoni se si është shndërruar Genta./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *