Më në fund, zbulohet arsyeja e ndarjes së Robertit me Lauretën


Robert Berisha dhe e dashura e tij Laureta Maqedonci ka disa ditë që janë ndarë.

Prive ka zbuluar pse çifti i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Sipas burimeve të emisionit, shkaku kryesor ka qenë presioni i krijuar nga ekspozimi publik ajo që ka bërë që në çift të lindin mospajtimet e para.

ORAinfo ishte e para që raportoi se Roberti është ndarë nga e dashura e tij, Laureta Maqedonci.

Dyshimet e para erdhën kur Laureta shkoj në pushime me shoqëri, ndërsa Roberti shfaqej klubeve të natës me shoqërinë e tij.

Ndërsa ‘konfirmimi’ erdhi një javë me pas, kur Roberti fshiu të gjitha fotot me Lauretën, e kjo e fundit u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *