Adelina Ismaili vishet me fustan të ngushtë, ekspozon turpin e saj si ‘peshk’


Këngëtarja kosovare, Adelina Ismaili, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Ani pse për publikun u bë e njohur si këngëtare që theu shumë tabu, tani ajo ka marrë krejtësisht tjetër drejtim, shkruan ORAinfo.

Sot, atë më shumë e shohim në ekran si prezantuese, në emisionin 8&8 me Adelinën, program ky që ka pasur shumë suksese.

E duke qenë se është pjesë e ekranit, ajo duhet të duket e bukur.

Adelina kohëve të fundit ka bërë një ndryshim në look-un e saj.

Ajo është shndërruar në kaçurrele. Ndërsa tani Adelina ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë portokalli.

I gjatë dhe me stil, Adelina ekspozon turpin e saj si ‘peshk’ në këtë fustan. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *