Vajzat e Shyhrete Behlulit shkojnë në dasmë, kaq bukur janë rregulluar


Engjllusha Salihu, është njëra nga këngëtaret me të dashura në skenën muzikore shqiptare.

Karrierën e saj e nisi si solo këngëtare, mirëpo më vonë iu bashkua nënës së saj, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tani të dyja funksionojnë si dyshe dhe janë të ftuara në shumë dasma dhe ahengje. Përveç jetës profesionale, Engjin është përfolur edhe për jetën private.

Madje, ajo mundohet që gjërat personale t”i mbajë larg syrit të publikut.

Engji ajo shpesh është aktive në rrjete sociale, ku poston foto të ndryshme.

Se fundmi ajo ka qenë e ftuar në një dasmë me dy motrat e saj të mëdha.

Të rregulluara bukur dhe të veshura me stil, vajzat e Shyhrete Behlulit po shkëlqejnë në këtë mbrëmje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *