Sot është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e njihni vogëlushen në foto?


Sot është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e njihni vogëlushen në foto?

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora është bërë sot nostalgjike, duke u kthyer pas në vite. Ajo ka ndarë në Instastory disa foto nga fëmijëria, ku shfaqet shumë e ëmbël.

Dhurata atëherë ka pasur kaçurrela dhe tipare shumë të çiltra, të cilat i ka ende sot.

Kujtojmë që projekti i fundit i Dorës është kënga në bashkëpunim me Elvana Gjata dhe titullohet “Gajde”, që u prit shumë mirë nga publiku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *