Një grua bukuroshe, Edita na prezanton me nënën e saj


Edita Doli, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.

Ani pse ka pak kohë që atë e kemi parë në ekrane, zëri i saj ka kohë që e ka bërë për vete publikun, shkruan ORAinfo.

Prezantuesja gjakovare punën e saj në media e ka nisur në radio, e viteve të fundit atë e kemi parë edhe në televizion.

Ajo është shumë e suksesshme në punën që bën, por njëkohësisht është një vajzë, grua dhe një nënë shembullore.

Edita, së fundmi na ka prezantuar me nënën e saj. Aq shumë përngjajnë nënë e bijë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *