Në prag për t’u bërë nënë, Einxhel bën këtë ndryshim te vetja


Në prag për t’u bërë nënë, Einxhel bën këtë ndryshim te vetja

Einxhel Shkira, së shpejti pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo u bë personazh shumë i njohur që kur mori pjesë në formatin, Big Brother Albania Vip, shkruan ORAinfo.

Me zgjuarsinë e saj dhe me lojën e saj Einxhel arriti të shkojë deri në finale, duke u llogaritur si njëra nga konkurrentet më të forta.

E lidhja e saj që krjoi me DJ Dagz, ishte e frytshme, pasi së shpejti ata do te bëhen prindër të një djali.

E Einxhell ka vendosur të bëjë një ndryshim te vetja, duke I prerë flokët shumë shkurtë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *