Marigona poston foton më të ëmbël me djalin e saj


Marigona poston foton më të ëmbël me djalin e saj

Marigona Krasniqi, ka publikuar foton më të bukur me djalin e saj.

Modelja e njohur Marigona Krasniqi, ka pak ditë që ka marr epitetin e nënës.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale. Në postimin e fundit në Instagram ajo publikoi momentet e para të takimit me të birin.

Plot emocione dhe lumturi shihet në fytyrën e Marigonës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *