Grimerja e shndërron në ‘kukull’ Mimoza Mustafën!


Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Mimoza se fundmi ka publikuar një video duke u grimuar.

Ajo është transformuar në pamje me grimin që ka përdorur.

Grimerja është kujdesur që ta shndërroj në ‘kukull’ këngëtaren e njohur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *