Brune me më shumë kile, sa ndryshe dukej dikur Learta


Brune me më shumë kile, sa ndryshe dukej dikur Learta

Learta jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, më të cilën ka marrëdhënie të shkëlqyera, shkruan ORAinfo.

Learta është një grua shumë e angazhuar si në biznesin e saj privat ashtu përkushtohet shumë edhe në rritjen e dy fëmijëve të saj, Matinit dhe Matinës.

E atë jemi mësuar që shumicën e kohës ta shohim si bionde, por shikoni si dukej ajo dikur si brune./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *