Rita me fat që e ka Fidanin , kështu e uron për ditëlindje


Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Që me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj, shkruan ORAinfo.

Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin.

Ani pse fillimi i tyre ishte vetëm miqësie, dyshja më vonë u konkretizuan në çift së vërteti.

Ata po vahzdojnë të jetnë shumë të lumtur në krahët e njëri – tjetrit.

Rita sot feston 25 vjetorin e lindjes.

E, në këtë ditë nuk kishte si të mungonte urimi nga partneri i saj në muzikë dhe në jetë, Fidan Gashi.

“Ti më bënë të lumtur. Urime ditëlindjen dashuria ime”, kishte shkruar ai. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *