Remzie Osmani po i bënë konkurrencë nuses


Remzie Osmani po i bënë konkurrencë nuses

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku Remzie Osmani,po shkëlqen me pamjen.

Ajo ka postuar disa fotografi ku duket si vajzë
e re, shkruan “Kosovarja”

Remzija është mjaftë aktive në aspektin muzikorë, por me postimit e fundit la të kuptohet se ajo po sjell në jëtë një këngë të re, e cila po pritet me padurim nga ndjekësit.

Fotografit e Remzijes përcjellin një imazh zonjë të kurar deri në detaje.

Ajo duket se po i bënë konkurrencë nuses së saj pasi që vazhdimisht duket plote elegancë dhe stil.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *