Me sytë që i shkëlqenin nga dashuria për Donaldin, Beatrix ndan me ndjekësit momentin nostalgjik


Së fundmi Beqtrix ka shpërndarë disa imazhe në rrjete sociale, ku shfaqet në “gjende të ndryshme shpirtërore”.

Në mesin e tyre ajo ka kujtuar edhe një nga momentet me Donald Veshaj derisa ishin çift, teksa sytë duket që i shkëlqenin nga dashuria.

Ai ishte momenti kur Donaldi ishte brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe Trixa ishte në skenë derisa fliste për ndjenjat e saj ndaj Donaldit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *