E dashura u bë 25 vjeçe, ja pse Olsi Bylyku e uron gjithmonë i fundit: Ti meriton të jesh e lumtur!


E dashura u bë 25 vjeçe, ja pse Olsi Bylyku e uron gjithmonë i fundit: Ti meriton të jesh e lumtur!

Egli festoi ditëlindjen dy ditë më parë. Ajo mbushi 25 vjeç dhe organizoi një festë me njerëzit e dashur duke marrë dhe urime të shumta.

Olsi ishte sigurisht pjesë e festës, por zgjodhi ta uronte partneren në fund. Aktori postoi një foto të tyre bashkë dhe zgjodhi ta uronte Eglin në mënyrë romantike.“Gëzuar ditëlindjen, shpirt!

Po të uroj ditëlindjen i fundit pasi çdo ditë ti meriton të jesh e lumtur.

Të dua!”, shkroi OLsi Bylyku.Ka një arsye shumë speciale pse Olsi zgjedh ta urojë i fundit Eglin për ditëlindjenPrej më shumë se 4 vitesh në një marrëdhënie, Olsi Bylyku dhe Egli Tako kanë një marrëdhënie aq të konsoliduar, sa që jo vetëm bashkëjetojnë, por janë bërë partnerë edhe në skene.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *