Dhurata Dora bëhet nostalgjike, publikon foto të rralla nga fëmijëria


Dhurata Dora bëhet nostalgjike, publikon foto të rralla nga fëmijëria

Këngëtarja Dhurata Dora këtë sezon ishte e kërkuar në koncerte e mbrëmje muzikore.

Përveç pjesëmarrjes në mbrëmje muzikore artistja mbetet aktive edhe në rrjete sociale.

Ndërsa sot Dhurata tregoi se është bërë nostalgjike, kështu duke shpërndarë disa fotografi të rralla nga fëmijëria në ‘Instagram’-in e saj.

Projekti i fundit i artistes ishte në bashkëpunim me Elvana Gjata dhe titullohet “Gajde”. /Lajmi/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *