Bora dhe Donaldi ‘kapen’ të bashkuar nga ky vend në Prishtinë


Bora dhe Donaldi shijojnë romancën në Prishtinë.

Çifti i njohur i show bizit shqiptar Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë duke shijuar lidhjen e tyre në Prishtinë.

Paparaci ka fotografuar çiftin në njërin nga hotelet e Prishtinës të premten në mbrëmje.

Çifti i famshëm po shijonte darkën, teksa bisedonin e përqafoheshin të qetë dhe të pa shqetësuar nga askush.

Ata kanë qëndruar në hotelin Garden në Prishtinë.

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj tashmë nuk e kanë problem ta pranojnë se janë rikthyer me njëri-tjetrin./papparaci


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *