Arbenita e Feros ‘tranoi’ ndjekësit në Instagram me stilin e ri


Arbenita e Feros ‘tranoi’ ndjekësit në Instagram me stilin e ri

Arbenita Ismajli , bukuroshja shqiptare e njohur për modeling edhe në arenën ndërkombëtare po na surprizon me dukjen.

Arbenita shfaq format e saj trupore vazhdimisht në rrejte sociale.

Ajo ka shpërndarë një video tek sa po bënte kinse po pozonte ku duket mjaftë terheqese, modelja edhe pse nje mami e re, format e saj trupore po befasojnë ndjekësit.

Arbenita është gruaja e reperit Fero, ku kanë dhe një vajzë Ninën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *