Një bionde me flokë të gjata, Era Istrefi nuk njihet me ndryshimin e fundit


Një bionde me flokë të gjata, Era Istrefi nuk njihet me ndryshimin e fundit

Era Istrefi është një ndër personazhet më të përfolura në vend dhe jo vetëm.

Ajo është këngëtare shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Era nuk është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në paraqitjen e fundit, shihet se flokët e saj janë më ndryshe se të gjitha femrat e tjera, duke zgjedhur një model tejet interesant.

Era njihet për ndryshimet e shpeshta që bën. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *