Lulja rregullohet e bëhet si loçkë, vëmendje merr ky detaj


Lulja rregullohet e bëhet si loçkë, vëmendje merr ky detaj

Lule Mustafa, është njëra nga artistet e skenës muzikore shqiptare.

Ajo u bë e njohur pasi në skenë ka hyrë në duet me gjitha motrat tjera, Mustafa, shkruan ORAinfo.

Si sugarica e shtëpisë që është ajo ka qenë njëra nga motrat më të përkëdhelura. Viteve të fundit, ajo ka nisur karrierën si solo këngëtare dhe projektet e saj janë pëlqyer nga publiku.

Lulja kujdeset shumë edhe për pamjen e saj të jashtme. E veshur me një fustan të portokalltë, e me një bluzë transparente, stili i saj ka rënë në sy në foton e fundit./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *