Fifi shtatëzënë për herë të parë, çifti pret të bëhen prindër


Fifi shtatëzënë për herë të parë, çifti pret të bëhen prindër

Prej muajsh lidhja e Fifit me Adis Patushin ka marrë qendrën e vëmendjes në mediat rozë.

Në muajin shkurt, vetëm pak muaj pas daljes nga “Big Brother VIP” këngëtarja konfirmoi lidhjen me partnerin e saj i cili është i njohur për publikun si ish-partneri i Adrola Dushit.

Lidhja e Fifit dhe Adisit duket se u konsolidua shumë shpejt dhe çifti u bënë të pandarë dhe shihen kudo bashkë.

Por shumë shpejt Fifi dhe Adisi do të bëhen familje.

Burime për Albeu bëjnë me dije se këngëtarja Filloreta Raçi është shtatzënë për herë të parë.

Urime për këngëtaren dhe partnerin e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *