Engji ia “huq”, me këtë veshje shkon në klub nate


Engji ia “huq”, me këtë veshje shkon në klub nate

Engjllusha Salihu, është njëra nga këngëtaret e reja në skenën muzikore.

Karrierën e saj e nisi si solo këngëtare, mirëpo më vonë iu bashkua nënës së saj, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tani të dyja funksionojnë si dyshe dhe janë të ftuara në shumë dasma dhe ahengje. Përveç jetës profesionale, Engjin është përfolur edhe për jetën private.

Madje, ajo mundohet që gjërat personale t”i mbajë larg syrit të publikut. E ajo shpesh është aktive në rrjete sociale, ku poston foto të ndryshme.

Së fundmi ajo është pare në një lokal, ku shihet e veshur me veshje sportive./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *