Einxhel dhe Dagz sjellin foton e ëmbël nga pushimet


Einxhel dhe Dagz sjellin foton e ëmbël nga pushimet

Në fund të sezonës së verës Einxhel dhe Dagz kanë zgjedhur të pushojnë.

Kjo pasi Dagz ishte i ngarkuar me punë gjatë gjithë sezonit.

Einxhel publikoi një foto në Insta Story bashkë me Dagzin.

Para pasqyre të dy veshur në të bardha duken kaq bukur./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *