Burri i saj vozitë veturën, e pabesueshme ҫfarë i bën Gëzimja atij


Burri i saj vozitë veturën, e pabesueshme ҫfarë i bën Gëzimja atij

Gëzime Krasniqi është e bashkeshortja e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet burri i saj duke vozitur, ndërsa ajo po këndon.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *