Afërdita Paqarada është nënë e dy fëmijëve, por ‘çmend’ me linjat trupore


Afërdita Paqarada është nënë e dy fëmijëve, por ‘çmend’ me linjat trupore

Afërdita Paqarada merr vëmendje me dukjen e fundit plotë stil.

Ish miss Kosova, Afërdita Paqarada, me çdo imazh arrin vëmendje.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në një darkë derisa është shfaqur me veshje plotë stil, shkruan Kosovarja.

Një bluzë të bardhë me dekolte të hapur dhe pantallona të kaltër ajo dukej mjaftë elegante.

“Urime. Për ata që ju frymëzojnë dhe as që e dinë”, kishte shkruar Paqarada në mbishkrim.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *