Vera nuk ka përfunduar për Big Maman, e shtrirë në shtrat gjigant shfaqet duke u rrezitur në deti


Vera nuk ka përfunduar për Big Maman, e shtrirë në shtrat gjigant shfaqet duke u rrezitur në deti

Big Mama, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është në skenë, ajo vazhdimisht mundohet që me këngët e saj të reja ta mbajë publikun sa më afër, shkruan ORAinfo.

Viteve të fundit, ajo është komentuar më shumë për ndryshimin e madh që ka pasur në pamje e sidomos në peshë.

Tani, pas ndërhyrjes që ka bërë, ajo po ndihet shumë më mirë me vetën dhe vazhdimisht e reklamon trupin e saj.

Këto ditë Big Mama po i shijon ditët në bregdetin shqiptar.

Nga atje, ajo ka sjell një video ku shfaqet duket u rrezitur.

E shtrirë në shtrat dhe e veshur joshëse, Big Mama shfaqet super joshëse. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *