Shkon me burrin në dasmë, reja e Gilit merr vëmendjen me këtë fustan të bukur


Herolina dhe djali i Gilit, Roberti morën pjesë në një dasmë.

Çifti kanë shkëlqyer me dukjen duke marrë komente shumë të mira.

Por së fundmi ishte Herolina që publikoi disa foto me Robertin nga kjo dasmë.

Derisa vëmendje e merr me fustanin goxha të hapur i saj.

Kaq bukur po duken ata pranë njëri-tjetrit, përcjell InfoKosova.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *