Robin Krasniqi poston foto e re me djalin e tij në krah


Robin Krasniqi poston foto e re me djalin e tij në krah

Boksieri, Robin Krasniqi dhe modelja, Marigona Krasniqi, pak ditë më parë janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë bërë prindër të një djali.

Meyson, është emri që çifti i kanë vendosur djalit të tyre.

E pak ditë pas ardhjes në jetë, boksieri, nuk ndalon dot të ndajë imazhe me të birin me ndjekësit e tij.

Ai ka postuar sërish storje në profilin e tij të ‘Instagramit’, ku është shprehur se është ndjenja më e bukur.

“Ndenja më e bukur”, ka shkruar ai.

Ndryshe, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, e ekipi i emisionit “Mirage”, ka përcjellur nga afër dasmën e tyre./Lajmi


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *