Rina Balaj duket si vogëlushe e lyer rëndë


Rina Balaj duket si vogëlushe e lyer rëndë

Reperja Rina Bajal ka pasur një periudhë shumë të suksesshme në karrierën muzikore.

Pasoj një pauzë dhe tashmë ajo është sërish pranë publikut me këngë e projekte të reja.

Rina, i ka shumë në qejf edhe fotografitë, pasi bënë shpesh dhe po kaq shpesh poston në rrjete sociale.

Në fotot e fundit, Rina duket si vogëlushe simpatike, ama e grimuar rëndshëm./kosovarja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *