Pas lindjes së dy binjakëve, Genta Ismajli pëson transformim të madh në pamje


Pas lindjes së dy binjakëve, Genta Ismajli pëson transformim të madh në pamje

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo qysh në fillimet e saj ra në sy për stilin dhe mënyrën e kërcimit që bënte në paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja gjilanase pati një shkëputje nga ekrani, pasi njohu dashurinë e saj, biznesmenin turk, Ustah.

E muaj më parë çifti në fjalë janë bërë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali.

Genta, ka lënë profesionin anash dhe i është përkushtuar dy fëmijëve të saj.

Ndërsa sot ajo ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet e transformuar në pamje.

Me look të ri dhe me disa kilogramë me pak, Genta po duket në super formë, ndërsa shfaqet në krahët e të dashurit të saj. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *