Nuk do ta besoni, kjo është konkurrentja më e re e “Dancing with the Stars”


Një konkurrente e re i është bashkuar spektaklit “Dancing With the Stars”.

Kjo u zbulua në emisionin “Goca dhe Gra”.

E famshmja Irini Qirjako zbuloi se i është bashkuar kastit të DWTS, ku në puntatë zbuloi emocionet e para.

Ajo tregoi se në fillim nuk kishte pranuar por pas takimit me gazetarin e programit, Ervini, tha se i është mbushur mendja./Indeksonline/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *