Ja si duhet të jenë “burrat e vërtetë” sipas Dafina Zeqirit


Ja si duhet të jenë “burrat e vërtetë” sipas Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri jep mesazhe të forta në rrjete sociale, ku një ndër to ka qenë edhe postimi i saj i fundit.

Këngëtarja ka postuar një foto të saj mjaft sensuale në Instastory, ku ka shkruar një mesazh për të gjitha vajzat, që të mund të bëjnë zgjedhjet e duhura për partnerët e tyre dhe përshëndet gjithashtu të gjithë “burrat e vërtetë” sipas Dafinës.

Burri im gjithmonë më mbështet. Më do dhe i beson vendimeve të mia dhe më e rëndësishmja më lejon të jem “unë”. Mundem të vesh çfarë zemra ime dëshiron, në skenë, fotoshoot-e, videoklipet muzikor, apo edhe kur dal jashtë. Për të gjithë burrat e vërtëtë, suportues dhe të mrekullueshëm! Përshëndetje!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *