Genta do ta ‘shkrijë’ biznesmenin turk me këtë pamje


Genta do ta ‘shkrijë’ biznesmenin turk me këtë pamje

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo qysh në fillimet e saj ra në sy për stilin dhe mënyrën e kërcimit që bënte në paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja gjilanase pati një shkëputje nga ekrani, pasi njohu dashurinë e saj, biznesmenin turk, Ustah.

E muaj më parë çifti në fjalë janë bërë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali.

Genta, ka lënë profesionin anash dhe i është përkushtuar dy fëmijëve të saj.

Ndërsa sot ajo ka publikuar një fotografi, ku shfaqet super joshëse.

Me fustan të shkurt dhe me frizurë me stil, Genta po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *