Egozna me këtë kombinim në veshje po duket si loçkë


Egozna me këtë kombinim në veshje po duket si loçkë

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo çdo ditë është pjesë e punës dhe mundohet që edhe për dukjen e saj të përkujdeset në maksimum.

Egzona se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur krejt zi, ndërsa është kombinuar mirë edhe me atletet të bardha.

Në këto imazhe, Egzona po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *