E kënaqur me pamjen e saj, Teuta Krasniqi publikon vetën sapo del nga frizerka


E kënaqur me pamjen e saj, Teuta Krasniqi publikon vetën sapo del nga frizerka

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

E se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dal nga frizerka.

Me flokë të rregulluara bukur dhe me grim të lehtë, Teuta po shkëlqen sonte. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *