E dehur dhe e veshur shkurt, Bora Zemani provokon duke ngre këmbët lartë!


E dehur dhe e veshur shkurt, Bora Zemani provokon duke ngre këmbët lartë!

Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Tani, po flitet se dyshja në fjalë janë kthyer sërish bashkë, ani pse po mundohen ta mbajnë larg syrit të publikut.

Sidoqoftë, Bora po vazhdon të shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet super provokuese.

Duke pirë vere të bardhë dhe me fustan të shkurt, Bora nuk heziton t’i ngreh edhe këmbët lartë.

Duket se vera e ka bërë te vetën dhe Bora Zemani nuk e ka përmbajt vetën në këto fotografi. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *