Ana Kabashi ndryshon tërësisht pamjen


Ana Kabashi ndryshon tërësisht pamjen

Tashmë është bërë e rëndomtë që sa herë publikon imazhe të reja në rrjetet sociale, Ana Kabashi tërheq interesimin e faqeve rozë.

Këngëtarja atraktive ndiqet nga më shumë se 179 mijë fansa në Instagram, ku publikon fotografi që nuk e lënë askënd indiferent.

Bukuroshja së fundmi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj dhe këtë e ka ndarë me fansat përmes profilit të saj.

Ajo i ka publikuar disa fotografi, në të cilat paraqitet si një flokëkuqe tërheqëse.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *