Afrona Dika i bënë një pyetje Bleros?!


Afrona Dika i bënë një pyetje Bleros?!

Bukuroshja shqiptare Afrona Dika, është mjaftë e ndjekur dhe e komentuar në rrjete sociale.

Lidhja dhe ndarja e saj me këngëtarin Blero ishte një nga lajmet më të përfolura nga mediat rozë.

Afrona pas ndarjes me këngëtarin, postimet ika më të shumta në rrjete sociale, së fundmi ajo ka postuar një fotografi me një mbishkrim mjaftë pikant.

Ajo tha:Gruaja – Çfarë do të thotë për ty? Për ndjekësit kjo ishte një pyetje indirekte që iu drejtua ish burrit të saj Bleros./kosovarja


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *