Yll Limani pranon se i dy vese të këqija


Njihet si ‘djali i mirë’ por Ylli Limani ka këto dy vese të këqija.

Ylli Limani është këngëtari i ri më me shumë fansa.

Adhurues i mjaft vajzave (por edhe mamave të tyre), Ylli duket djali perfekt dhe i ëmbël.

Megjithatë edhe ai paska dy vese!

I ftuar në episodin e fundit të “Prive” me Liberta Spahiun, këngëtari tha se veset e tij më të këqija janë dy:

1-Cigarja (Ylli mesa duket qënka duhanpirës)

2-Nuk i merr gjërat shumë seriozisht (për këtë e kam zili me thënë të drejtën)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *