U tha se nuk janë më bashkë, kështu e ‘festoi’ Nora Istrefi ndarjen e Robert Berishës nga partnerja e tij


U tha se nuk janë më bashkë, kështu e ‘festoi’ Nora Istrefi ndarjen e Robert Berishës nga partnerja e tij

Vetëm katër muaj duket se ka zgjatur romanca e Robert Berishës dhe Laureta Maqedonci.

Një ditë më parë fshirja e fotove të përbashkta në Instagramin e moderatorit zgjoi dyshimet se dyshja mund të jenë në një krizë ose i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Një një situatë të tillë përpos çiftit, një sy ka qenë edhe tek ish-partnerja e Robertit, Nora Istrefi. Në pritje të një reagimi nga ana e saj, më në fund e kemi.

Nora ka ndarë në Instastory një video ku në plan të parë është dekoltea e saj. Këngëtarja nuk thotë asnjë fjalë, vetëm bën disa mimika fytyre.

Nuk mund të themi me siguri që është një kunj për babain e vajzës së saj, por një gjë e themi me plotë gojë që Nora duket joshëse si gjithmonë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *