Pas ndarjen nga Laureta, Roberti Berisha shfaqet në këtë gjendjen!


Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi, shkruan ORAinfo.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Kohëve të fundit, Roberti ka nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi ende pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Roberti e ‘konfirmoi’ ndarjen nga Laureta përmes fshirjes të gjitha fotot me të, ndërsa Laureta është ‘zhdukur’ nga Instagrami që disa ditë, përcjell ORAinfo.

Ndarjen nga Laureta, Roberti duket se e ka marrë me sportivitet.

Ai se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet në disponim të mirë.

I veshur zi dhe me stil, Roberti po duket në top formë pas ndarjes nga bukuroshja prishtinase. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *