Nuk i lë vend imagjinatës! Ish-banorja e njohur e ‘Big Brother VIP’ publikon foto komplet e zhveshur nga vaska dhe trazon rrjetin


Sheila Haxhiraj është mjaft e pëlqyer. Këngëtarja, e cila ka qëndruar për shumë kohë larg muzikës, solli së fundmi dy këngë të reja. Pas daljes nga “Big Brother VIP”, ajo publikoi këngët “Më e mira” dhe “Uh sa vapë”. Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me disa foto që ka publikuar në Instagram.

Këngëtarja shfaqet topless nga vaska ndërsa ka shkruar: “Më lër të notoj në mendimet e tua…”.

Nuk i lë vend imagjinatës! Ish-banorja e njohur e ‘Big Brother

Kujtojmë që këngëtarja, pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother VIP”, u përfol se kishte nisur një lidhje me ish banorin Kledi Hysa. Por, afërsia mes tyre kishte të bënte me klipin e ri të saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *